Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  1. Przelewy24.pl - Po zrobieniu zakupów i wybraniu sposobu dostawy, przystępujemy do płatności. Po wybraniu opcji Przelewy24, zostaniemy przeniesieni do strony na której będziemy mogli wybrać metodę, dzięki której zrealizujemy transakcję.
  2. BLIK, e-przelewy, karty płatnicze, imoje - płacę później:  Blik w skrócie działa tak, iż dzięki użyciu 6-cyfrowego kodu wygenerowanego w aplikacji danego banku, pozwala płacić w sklepach internetowych i stacjonarnych. E-przelewy - podczas zakupu w sklepie internetowym, klient otrzymuje specjalnie wygenerowany link, za pomocą którego przechodzi do strony płatności w swoim banku. Wygodne jest to, że kupujący nie musi wypełniać danych przelewu, numeru rachunku, danych odbiorcy ani przelewanej kwoty. Karty płatnicze - płatność kartą kredytową lub debetową. IMoje - płacę później - dzięki tej metodzie kupujący może dokonać zapłaty do 30 dni - bez rejestracji i podpisywania dokumentów.
  3. Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  4. Pobranie - płacisz gotówką lub kartą przy odbiorze towaru (kurierowi lub w Paczkomacie- w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  5. Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności eCard, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

System eCard obsługuje bezpieczne transakcje:

  • karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,
  • ePrzelewy - lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia,
  • inne - Płacę gotówką z Unikasą, Wydrukuj i Zapłać.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl