Informacje

Obuwie męskie Scarpe - Esclusive

 

Rabaty 

RABATY na JEDNORAZOWE WIĘKSZE ZAKUPY :

  • powyżej 1000 zł - 10%
  • powyżej 1500 zł - 15%
  • powyżej 2000 zł - 18%
  • powyżej 3000 zł - 25 % 


Czas realizacji zamówienia

Przybliżony czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi średnio 7 dni roboczych. W przypadku płatności przelewem czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.


Dostępność produktów

Wszystkie oferowane produkty są dostępne stałej w ofercie.


Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Informacja o koszcie dostawy wyświetlana jest w module 'koszyk sklepu' - z możliwością wyboru preferowanego wariantu.


Gwarancja i serwis towarów

Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Przed odesłaniem produktu do reklamacji prosimy skontaktować się z naszą firmą w celu uzyskania numeru zgłoszenia reklamacyjnego.


Korzyści wynikające z posiadania butów i zalety obuwia

Nasze obuwie męskie wykonane jest z materiału o naturalnej miękkości, jest lekkie i w wysokim stopniu przepuszczające powietrze. Wyściółka zapewnia dodatkową miękkość, jest delikatna, lekka.

Buty naszej marki to zawsze najnowsze trendy mody, popularne wzory i kolory, najlepsza jakość użytych materiałów oraz modna kolorystyka połączona z klasycznym ręcznym wykonaniem.

Obuwie przeznaczone szczególnie dla mężczyzn aktywnych, którzy nie lubią tracić czasu na wyprawy po sklepach.

Włoska marka to przede wszystkim trwałość i jakość.

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl